Nabízíme prázdninové pobyty dětí, rodinnou a skupinovou rekreaci u moře.

Prázdninové pobyty dětí jsou o společném čase stráveném s přáteli a kamarády. Není to jen o lenošení na lehátku. Je to o sportování, soutěžení, poznávání jiných kultur, poznávání nových chutí a vůní, o možnosti se na chvíli zastavit a obdivovat vzdálené kraje. Naše skupina z řad dobrovolných zkušených pedagogů a vyškolených pracovníků přináší  nabídku možností, jak si prázdninový pobyt užít se vším, co k tomu patří za přijatelnou cenu pro jednotlivce z řad dětí, jejich kamarádů a dětských rodinných příslušníků.

Letos poprvé jako rodinnou a skupinovou rekreaci pro rodiny s dětmi, skupiny přátel a kamarádů s individuálním programem.

Prázdniny u moře (více zde...)

Využijte nabídky našich prázdninových pobytů dětí u moře. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost a jistota, že je o Vaše děti v období prázdnin dobře postaráno, proto je Vám a dětem vždy k dispozici profesionální personál, který Vám ochotně zodpoví jakékoliv dotazy a pomůže s případným výběrem.

Západ slunce nad mořem, horký písek pod nohama a žádné starosti, koupání, soutěže, hry, pobyt plný zábavy a zážitků. Přesně takový ozdravný pobyt u moře si zaslouží Vaše děti po náročném  školním roce a přesně takovou možnost pobytu Vašich dětí  vám nabízíme. Na Vás rodičích je pouze výběr, kde a jak chcete, aby Vaše děti prožily své prázdniny, my zařídíme vše ostatní. Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Navíc vše za rozumné ceny. Více zde....